Ana Sayfa / MEDYA / Yüz Yüze Seliha Kimdir? Sinem Kobal Kaç Yaşında? Oynadığı Diziler

Yüz Yüze Seliha Kimdir? Sinem Kobal Kaç Yaşında? Oynadığı Diziler

Televizyon ekranlarının sevilen, başarılı oyunculuğuyla dikkatleri üzerine çeken Sinem Kobal, Yüz Yüze dizisiyle ekranlara geliyor. Show TV ekranlarında sevenleriyle buluşan Yüz Yüze dizisinde Kobal, polis karakterini canlandırmaktadır. Dizide Seliha karakterine hayat veren Kobal, güzelliğiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

SİNEM KOBAL KİMDİR?

Sinem Kobal 14 Ağustos 1987 İstanbul doğumludur. Henüz 5 yaşındayken Bale eğitimi almaya başlayan Kobal, 8 yıl boyunca eğitimlerini sürdürdü. 2001 yılında İstek Vakfı Özel Acıbadem Lisesi’nden mezun olan Kobal, üniversite öğrenimini de İstanbul’da tamamladı. Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne ve Gösteri bölümü mezunu olan Kobla, ilk oyunculuk kariyerine Dormen Tiyatrosu’nda başladı. Henüz 13 yaşındayken Dadı dizisinde rol alan başarılı isim, oyunculuğa ilk adımını atmıştır.

Sportif yönüyle de ön plana çıkan başarılı oyuncu, özellikle de basketbol, voleybol ile uğraşmıştır. Henüz ortaokul yıllarındayken Kobal, okulun basket takımıyla birlikte İstanbul şampiyonluğunu kazanmıştır. Başarılı oyuncunun aynı zamanda dövüş sporlarıyla da ilgilendiği belirtiliyor.

30 yaşındaki genç oyuncu, dizilerde güzelliğiyle en çok dikkat çeken oyuncular arasında yer almaktadır. Başarılı isim 1.69 boyunda ve 55 kilodur. Sinem Kobal daha önce;

Analar ve Anneler, Gönül İşleri, Küçük Sırlar, Mor Menekşeler, Belalı Baldız, Arka Sokaklar, Nefes Nefese, Muhteşem Yüzyıl, Lise Defteri, Dadı Dilara dizilerinde rol almıştır. Başarılı isim özellikle de Selena’da sergilediği oyunculukla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış ve yeni rollerde de kendini göstermeyi bilmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir