Zor Sevda Dizisi Zoya Kimdir? Surbhi Jyoti Hakkında

Nisan 30, 2017, 01:56

Hint Dizilerine uzun süredir ev sahipliği yapan Kanal 7'nin yeni dizisi Zor Sevda merak uyandırdı. Dizide yer alan Zoya karakterini canlandıran Surbhi Jyoti güzelliği ile dikkat çekerken kimdir merak edildi.

Türk televizyonlarında Hint Dizisi fırtınalarını estiren Kanal 7 yeni bir yapımla daha büyük ilgi uyandırdı. Uzakdoğunun tüm renklerini ülkemize taşıyan dizilerden daha önce İki Yabancı, Yalancı Bahar ve Bir Garip Aşk gibi diziler dikkat çekmeyi başarmış ve reyting başarısı elde etmişti. Kanalın yeni yapımı ise Zor Sevda olarak gündeme geldi. Hem görsel gücü hem de oyuncularıyla dikkat çeken dizide Zoya karakterini canlandıran Surbhi Jyoti’nin kim olduğu merak edildi.

SURBHİ JYOTİ HAKKINDA BİLİNENLER

Hindistan’da 1988 senesinde dünyaya gelen güzel oyuncu 2010 yılında televizyon ekranlarına merhaba demiştir. Oyunculuk kariyerine Güzel Sanatlar mezunu olarak başlayan Jyoti güzelliği ile dikkat çekmektedir. Dünya çapında ün kazanan oyuncu özellikle 2016 senesinde yayınlanan Tanhaiyan dizisindeki Meera Kapoor karakteri ile dikkat çekmiştir.

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.