Zuhal Topal Yeni Bölümü Yayınlanacak mı? Bitti Mi Yayından Kaldırıldı mı?

Mayıs 3, 2017, 17:26

Star Tv ekranlarının uzun zamandır yayın hayatına devam eden evlendirme programı Zuhal Topal'la yeni bölümü ile ekranlara gelecek mi merak edildi. Programın yayından kaldırıldığı iddiaları netlik kazandı.

Zuhal Topal’ın sunuculuğunu yaptığı izdivaç programı Star Tv ekranlarında yayınlanmaktaydı. Uzun yıllardır devam eden program “Zuhal Topal’la” adı ile yayın akışında yer almaktaydı. Programın kanalın güncel yayın akışının içeriğinde yer almaması ise izleyenleri şaşırttı. Gelin ve damat adaylarını buluşturan ve her yeni bölümünde renkli görüntülere imza atan programın neden yayın akışında yer almadığı merak konusu oldu. Bu bilgi ile şaşıran izleyiciler için değişikliğin nedeni kesinlik kazandı.

YAYINLANAN KHK İLE NETLEŞTİ

Bir süredir gündeme gelen evlilik programlarının kaldırılmasına yönelik çalışmalar sonunda neticeye ulaştı. Yayınlanan yeni Resmi Gazete’de yer alan Kanun Hükmünde Karaname ile artık evlendirme programları kesin olarak ekranlarda yer almayacak. Bu şekilde artık Zuhal Topal’ın da sunuculuğunu yaptığı program kesin olarak sona ermiş oldu.

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.